خانه / خرما / فروش عمده خرما بم جهت صادرات

فروش عمده خرما بم جهت صادرات

فروش عمده خرما بم جهت صادرات با کیفیت درجه یک صادراتی. فروش عمده خرما بم مضافتی در این مرکز با قیمت بدون واسطه به داخل و خارج از کشور عرضه میگردد. پخش عمده خرمای مضافتی بم در این مرکز به صورت مستقیم از نخلستان های بم صورت میگیرد.

خرما مضافتی از رقم های صادراتی خرما است که شهرت جهانی یافته است. این نمونه از خرما بیشترین میزان برداشت آن در بم مشاهده شده است و مرغوب ترین نوع آن در باغات بم برداشت میگردد.

خرمای مضافتی به دلیل اینکه در شهرستان بم بیشترین میزان برداشت را داشته است، با نام این شهرستان شهرت یافته و اکثر به اسم خرمای بم این نمونه از خرما را می شناسند.

خرمای مضافتی بم

کیفیت خرمای مضافتی بم

خرمای مضافتی از رطوبت فراوانی تشکیل شده است و از طعمی دلنشین برخوردار می باشد. این نمونه از خرما معمولا به صورت رطب در بسته بندی های مناسب با محصول به خارج از کشور ارسال میگردد.

چه عواملی نشان دهنده سطح کیفیت خرمای مضافتی است؟

  • سایز و اندازه خرما
  • میزان رطوبت و شیره خرما
  • رنگ خرما
  • نوع بسته بندی محصول
لازم به ذکر است که از مهمترین عاملی که نشان دهنده میزان مرغوبیت خرمای مضافتی میباشد، میزان رطوبت خرما و شیره آن است هر چقدر رطوبت خرمای مضافتی بیشتر بالا نشان دهنده کیفیت بالای آن است.

فروش عمده خرما بم

قیمت عمده فروشی خرمای بم

قیمت فروش عمده خرمای بم معمولا از دیگر ارقام خرما گرانتر است.

قیمت خرما بم در این مرکز عمده فروش به دلیل پخش مستقیم از نخلستان های شهرستان بم مناسبتر از دیگر مراکز فروش خرما است. فروش عمده خرما بم از نخلستان باعث شده تا تاجران و صادر کنندگان خرمای مضافتی، این محصول را با قیمت به صرفه تری در این سایت تهیه نمایند.

فروش عمده خرما مضافتی بم

فروش عمده خرما بم

بازار محصولات طبیعی از شرکت های فعال و گسترده در زمینه تامین خرما می باشد. این مرکز سعی دارد تا خرمای بم و دیگر ارقام خرما را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت برای خریداران تامین نماید.

بازار محصولات طبیعی این امکان را برای خریدارن خارج از کشور فراهم ساخته تا خریداران در دیگر کشور های خاور میانه بتوانند خرمای بم را به صورت عمده در خارج از کشور دریافت نمایند.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

یک دیدگاه

  1. سلام مقدار ۳۰۰کارتن خرما با میانگین ۷کیلو واسه فروش دارم اگر خریدار بودید تماس بگیر درضمن خرما در یکی از سردخانه های بم هستن..با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *