خانه / خشکبار / فروش لیمو عمانی میناب مستقیم از تولیدی

فروش لیمو عمانی میناب مستقیم از تولیدی

فروش لیمو عمانی میناب مستقیم از تولیدی به صورت عمده به سراسر کشور ارسال میگردد. فروش لیمو عمانی میناب بسته بندی شده و فله با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک. فروش مستقیم لیمو عمانی خشک در این مرکز از شهرستان میناب و جهرم صورت میگیرد.

لیمو عمانی نام دیگر لیمو ترش خشک است که یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین چاشنی های ایرانی محسوب میشود. لیمو عمانی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد که بیشترین میزان تولید آن در کشور ایران و مصر میباشد.

لیمو عمانی

لیمو عمانی میناب

لیمو عمانی از محصولات تولید شده در جنوب کشور است. در شهرستان میناب به دلیل تولید و برداشت لیمو ترش و تبدیل آن به لیمو عمانی یا لیمو خشک سالانه میزان بسیاری از این محصول را به داخل و خارج از کشور عرضه مینماید.

کیفیت لیمو عمانی میناب

لیمو ترش میناب به دلیل سازگار بودن درخت آن با آب و  هوای شهرستان میناب لیمو ترشی با کیفیت و سایز های مختلف برداشت میشود.
در این مرکز فروش، محصولاتی کاملا درجه یک و با کیفیت به خریداران ارائه میشود.

لازم به ذکر است که افرادی که قصد صادرات لیمو عمانی را دارند میتوانند در بازار محصولات طبیعی محصولی مناسب برای تجارت و صادرات و کشور های خارجی خریداری کنند.

لیمو عمانی مرغوب میناب به دلیل کیفیت محصول اولیه یا همان لیمو ترش تازه، دارای کیفیتی بالا و درجه یک است.

لیمو عمانی میناب

قیمت لیمو عمانی میناب

قیمت لیمو خشک میناب به عوامل مختلفی از جمله کیفیت محصول و نوع آن بستگی دارد. در بازار محصولات طبیعی لیمو عمانی شهرستان میناب با قیمت به صرفه تری به خریداران عمده ارائه میشود.

آیا میدانید دلیل ارزانتر بودن قیمت فروش لیمو عمانی میناب در این مرکز چیست؟

این مرکز به دلیل فروش مستقیم لیمو عمانی فله و بسته بندی شده از باغات و تولیدی ها در میناب باعث شده تا افرادی که قصد خرید عمده لیمو عمانی را دارند بتوانند در این مجموعه با قیمت ارزانتر و مقرون به صرفه تری سفارش دهند و در سراسر کشور تحویل نمایند.پ

لیمو عمانی میناب

فروش لیمو عمانی میناب

خرید لیمو عمانی در این مرکز به صورت اینترنتی بوده و ارسال به تمام نقاط کشور امکان پذیر میباشد. همچنین افرادی که قصد خرید در خارج از کشور را جهت صادرات لیمو عمانی دارند میتوانند با مشاورین این شرکت ارتباط برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش لیمو عمانی میناب و اطلاع از قیمت روز با شماره های ذیل ارتباط برقرار نمایید.

همچنین ببینید

قیمت پرک لیمو عمانی و انواع خشکبار

پرک لیمو عمانی و انواع خشکبار کشور ایران بصورت عمده در بازار محصولات طبیعی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *