خانه / خرما / خرمای خاصویی هرمزگان بسته بندی

خرمای خاصویی هرمزگان بسته بندی

خرمای خاصویی هرمزگان بسته بندی شده در حجم عمده عرضه میگردد. مرجع فروش خرمای خاصویی بوشهر و هرمزگان با بهترین قیمت و کیفیت.

فصل برداشت خرمای خاصویی در هرمزگان

خرمای خاصویی محصولی از جنوب کشور است که در مناطق گرمسیری مانند هرمزگان، خوزستان، جم و فارس برداشت میشود. موعد زمان برداشت این محصول در استان های ذکر شده مختلف میباشد و بستگی به آب و هوای آن منطقه دارد.

iranorganicmarket.ir-icon زمان برداشت خرمای خاصویی در مناطق گرمسیری مانند هرمزگان معمولا در شهریور ماه صورت میگیرد و هر چه آب و هوا آن استان گرمتر باشد زمان برداشت آن کاهش میباشد.

خرمای خاصویی

خرما خاصویی به چه صورت بسته بندی میشود؟

بسته بندی های خرما با توجه به نوع آن متفاوت میباشد و نوعی باید بسته بندی گردد تا بتوان آن را در مدت زمان طولانی نگهداری کرد.

بسته بندی خرما خاصویی معمولا در کارتن های چند کیلویی (۲ یا ۳) میباشد اما به صورت پرس شده این عمل صورت میگیرد تا رطوبت آن افزایش یافته و از تخریب آن جلوگیری گردد.

خرمای خاصویی بوشهر

مقایسه خرما خاصویی هرمزگان و جم

خرمای خاصویی به نسبت از رقم های مانند زاهدی و مضافتی برداشت و تولید در ایران کمتر میباشد و در مناطق خاصی تولید میگردد.

  • کیفیت خرمای بالعکس بسیاری از ارقام خرما در درشت بودن آن دیده نمیشود و میزان رطوبت بالای آن و رنگ آن نشان از کیفیت بالای آن است.

در مقایسه خرمای خاصویی هرمزگان و جم و یا دیگر مناطق تولید کننده، باید به این موضوع توجه داشته که مناطق برداشت کننده اهمیت چندانی در کیفیت محصول نداشته و در تمامی نخلستان های کشور علاوه بر خرمای درجه یک اعلا خرمای بی کیفیت هم یافت میشود.

این هم بخوانید: خرمای خاصویی جم

خرمای خاصویی هرمزگان

فروش خرمای خاصویی هرمزگان ارزان قیمت

خرمای خاصویی از ارقام خوش طعم و مرغوب خرما است که در بازار های شهر ها و استان مختلف خرید و فروش میشود. خرمای خاصویی از ارقام محسوب میشود که خرده و فروشان و عمده فروشان میتوانند سود خوبی در زمینه فروش آن داشته باشند.

iranorgnaicmarket.ir فروش عمده خرمای خاصویی در این شرکت با کیفیتی بی نظیر و ارسال با کمترین هزینه برای مشتریان در نقاط مختلف کشور امکان پذیر است.

خریداران میتوانند خرمای خاصویی را با بسته بندی مناسب و کیفیت تضمینی در این سایت تهیه نمایند و از قیمت های ارزان و مقرون به صرفه این شرکت سهیم گردند.

خرما

همچنین ببینید

خرید خرمای کبکاب

خرید خرمای کبکاب درجه یک صادراتی

خرید خرمای کبکاب درجه یک بوشهر و فارس و بهبهان با قیمت به صرفه به …

یک دیدگاه

  1. خرما خاصویی هرمزگان به گرد خاصه جم هم نمیرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *