خانه / برنج / مرکز فروش برنج درجه یک گیلان

مرکز فروش برنج درجه یک گیلان

میدانید کدام مرکز فروش برنج، محصولات با کیفیت بالاتری را به مشتریان عرضه میکنند. مرکز فروش برنج درجه یک گیلان چگونه محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه میدهد؟

گیلان یکی از استان های برداشت کننده برنج درجه یک است، گیلان دارای آب و هوایی مناسب با گیاه برنج می باشد به همین دلیل محصول با کیفیتی را تولید می کند و جایگاه برتری را به محصول خود تعلق داده است.

فواید و خواص برنج

برنج یکی از غذاهای پر طرفدار ایرانی ها است، مصرف برنج به دلیل کربوهیدرات فراوان موجود در خود یکی از منابع تامین انرژی روزانه بدن می باشد، برنج سرشار از ویتامین B است که ویتامین های مورد نیاز بدن را فراهم میکند.

از برنج  میتوان برای تهیه شیرینی های سنتی و کیک در قنادی ها استفاده نمود. برنج گیلان به  دلیل دارا بودن عطر و طعم خاص آن و مرغوب بودن محصول، مورد پسند مشتریان قرار گرفته است.

قیمت برنج بستگی به کیفیت محصول و نوع آن محصول دارد.

برنج شمال ایران

کشت و برداشت برنج گیلان

گیاه برنج برای تولید محصول و رشد کافی به آب و هوای مرطوب و معتدل نیازمند است، به همین دلیل استان های شمالی کشور به دلیل سازگار بودن آب و هوا این منطقه با این محصول بیشترین برداشت برنج را در سال دارند.

 برداشت (کشت اول) برنج در استان گیلان از ماهای فروردین و خرداد آغاز می گردد و تا اواخر مرداد ماه ادامه پیدا میکند و برداشت (کشت دوم) از اوایل فصل پاییز آغاز میگردد و عرضه میگردد.

مرکز فروش برنج گیلان

یکی از مراکز فروش برنج عمده درجه یک گیلان که بدون واسطه و کیفیت بالا محصولات خود را به مشتریان ارائه می دهد بازار محصولات طبیعی می باشد،این مرکز محصولات خود را به صورت عمده و مستقیم عرضه میکند.

برای بررسی و ثبت سفارشات شما در بازار محصولات طبیعی با مشاور این مرکز ارتباط برقرار کنید.

همچنین ببینید

برنج هاشمی گیلان

قیمت روز برنج هاشمی گیلان

برنج گیلان از مرغوب ترین برنج تولید شده ایرانی است که در این مرکز توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *