خانه / کشک / فروش کشک محلی فله

فروش کشک محلی فله

فروش کشک محلی فله در بازار محصولات طبیعی ایران کاملا بهداشتی بوده و بصورت فله و بسته بندی عرضه میشود. فروش کشک محلی درجه یک به صورت اینترنتی و با قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال میشود.

کشک محصولی در دسته لبنیات می باشد که از فراورده های گوسفندی بوده و از شیر و دوغ تهیه میگیردد. کشک پروتئین بالایی دارد و برای بدن مفید می باشد، کشک در دو نوع صنعتی و محلی دسته بندی شده است. کشک محلی برای نگهداری و ماندگاری بیشتر به صورت خشک شده تهیه می شود اما کشک های صنعتی به صورت مایعی غلیظ بوده که به صورت بسته شده در فروشگاهای کشور عرضه میگردد. کشک محصولی با قدمت بالا در کشور ایران بوده که تهیه و تولید آن فقط در ایران بوده است.

مراحل تولید کشک

همانطور که گفته شد کشک یکی از فراورده های گوسفندی است که در گروه لبنیات قرار گرفته است، کشک به صورت غیر مستقیم از شیر محلی تهیه می شود. پس گرفتن و جدا کردن چربی یا کره شیر محلی به باقی مانده آن دوغ میگویند، به گونه ای کشک ز دوغ تهیه میگردد. دوغ را بر روی حرارت می جوشانند تا آب از آن شود و به مایعی غلیظ تبدیل شود که به آن کشک می گوینن و سپس کشک مایع را به در قالب های متفاوت در نور آفتاب خشک میکنند.

مزایای کشک

کشک به دلیل تهیه آن از شیر دارای مقدار پروتئین بالایی می باشد و از چربی بسیار کمی تشکیل شده است که برای رشد و تقویت استخوان ها بسیار مفید می باشد. مصرف کشک باعث تامین کلسیم در بدن می شود که نیاز بدن را به کلسیم کاهش میدهد و فسفر موجود در کشک از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

فروش کشک محلی

بازار محصولات طبیعی یکی از مراکز فروش کشک محلی می باشد که به صورت فله و بدون واسطه به سراسر کشور عرضه میکند. فروش کشک محلی در این مرکز به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی می شود و به مشتریان ارائه می شود.

همچنین ببینید

خرید کشک ایرانی

خرید فروش کشک درجه یک

آیا از خواص و فواید کشک اطلاع دارید. خرید و فروش کشک در جه یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *