خانه / خرما / شروع برداشت رطب جهرم

شروع برداشت رطب جهرم

فروش عمده رطب درجه یک به صورت عمده و مستقیم به سراسر کشور عرضه میگردد. شروع برداشت رطب جهرم به صورت مستقیم از باغات این شهرستان صورت میگیرد و بدون واسطه به فروش میرسد. خرید و فروش عمده رطب به صورت بسته بندی شده در بازار محصولات طبیعی به مشتریان ارائه می شود.

رطب میوه تازه درخت نخل است که رطوبت بسیاری دارد و دارای طعمی بسیار شیرین است، خرما قبل از رسیدن بسیار مرطوب و نرم است و مزه ای بسیار دلنشین دارد.

رطب ها در چند دسته قرار می گیرند بعضی رطب ها از جمله خرما زاهدی و پیارم رطوبت کمتری از بقیه دارند و کمتر مورد توجه قرار گرفته است و رطب های همچون رطب شاهانی، خاصویی و کبکاب محصولاتی هستند که از کیفیت بالاتری برخوردارند و مصرف کننگان بیشتری را در بین باقی محصولات دارند.

 مصرف رطب در برخی از ماه های سال مثل ماه مبارک رمضان افزایش می یابد و بازار این محصول رونق پیدا میکند. به دلیل سازگار بودن درخت این محصول با آب و هوای مدیترانه ای در مناطقی که آب و هوایی گرم دارند کشت می شود و برداشت این محصول صورت می گیرد.

خرمای شاهانی جهرم
برداشت رطب

جهرم یکی از برداشت کنندگان عمده رطب می باشد، شهرستان جهرم در استان فارس واقع است که دارای آب و هوایی گرمسیری می باشد و برای پرورش این محصول بسیار مناسب می باشد، به همین دلیل رطب و خرما جهرم بسیار مرغوب می باشد و تمامی شرایط مناسب برای  کشت و پرورش این محصول در این شهرستان فراهم میباشد.

فروش عمده رطب جهرم

یکی از مراکز فروش رطب، بازار محصولات طبیعی می باشد که محصولات خود را به صورت عمده عرضه می کند، محصولات این مرکز دارای کیفیت بالایی می باشند و در بسته بندی های مناسب به مشتریان ارائه میدهد. برای خرید و فروش رطب جهرم به صورت مستقیم می توانید با مشاور خرید این مرکز ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را ثبت و از قیمت محصولات مطلع شوید.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *