خانه / خرما / فروش خرما شاهانی با کیفیت

فروش خرما شاهانی با کیفیت

عرضه خرمای شاهانی صادراتی بسته بندی شده با نازلترین قیمت صورت میگیرد. فروش خرما شاهانی با کیفیت در بازار محصولات طبیعی به صورت عمده و مستقیم می باشد.

خرمای شاهانی یکی از خرما های مرغوب است که توجه تاجران و مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است، این خرما که از مناطق گرمسیری برداشت میشود از طعم بسیار عالی برخوردار است که از آن میتوان به عنوان سوغات و برای پذیرایی استفاده نمود.

نخل خرمای شاهانی

نخل درخت خرما است که زیبایی و عظمت بسیاری در خود دارد. نخل خرمای شاهانی از نظر اندازه با نخل های دیگر تفاوت دارد، نخل خرمای شاهانی بلندتر و باریک تر از نخل های دیگر می باشد و برداشت محصول از آن دشوار تر از باقی خرما ها است.

درخت نخل علاوه بر تولید خرما میتوان از برگ آن برای تولید صنایع دستی استفاده کرد، این درخت در مناطقی که گرم و مدیترانه ای هستند کشت می شود و خرما شاهانی با کیفیت را برای مصرف کنندگان فراهم می سازد.

نخل خرمای شاهانی
نخل خرما

خواص خرمای شاهانی

خرمای شاهانی از عنصر ها و املاح هایی که برای بدن مفید هستند و باعث تقویت بدن میشود تشکیل شده است، خرما شاهانی از آهن و پتاسیم بسیاری تشکیل شده که میتوان باعث بهبود بیماری کم خونی شود و از بیماری های دیگر جلوگیری کند. خرما میوه ای سرشار از کالری و کربوهیدرات می باشد که باعث تامین انرژی روزانه می شود و از پرخوری و اجتماع چربی جلوگیری میکند.

خرمای شاهانی از فسفر قابل توجهی برخوردار است که باعث می شود به بهبود حافظه کمک و برای تقویت حافظه مفید است و هچنین املاح های موجود در خرما باعث افزایش استحکام استخوان ها می شود.

خرمای شاهانی صادراتی

خرما شاهانی با کیفیت درجه یک را میتوان به کشور های خارجی صادر کرد، این خرما به دلیل کیفیت و مزایایی که دارد یک محصول تجاری می باشد در صادرات خرما جایگاه خوبی دارد و به کشور هایی که متقاضی این محصول ارسال میگردد.

خرما شاهانی با کیفیت را با قرار دادن در بسته بندی های که مناسب برای حمل و نقل و نگهداری هستند آماده سازی میگردد و به کشور های خارجی ارسال میگردد.
خرمای شاهانی صادراتی
بسته بندی صادراتی

عرضه خرما شاهانی با کیفیت

خرما شاهانی با کیفیت را میتوان بدون واسطه و مستقیم از باغات جنوب کشور توسط بازار مصولات طبیعی خرید و فروش کرد، این مرکز یکی از عرضه کنندگان خرمای شاهانی صادراتی است که به صورت بسته بندی شده و فله ای ارائه میدهد.

برای خرید و ثبت سفارشات خود با مشاور خرید مرکز تماس برقرار نمایید و از قیمت روز خرما مطلع شوید.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *