خانه / خرما / تولید و صادرات خرما زاهدی

تولید و صادرات خرما زاهدی

صادرات خرما زاهدی کشور ایران به کشور های همسایه و اروپایی بصورت مستقیم انجام می شود. آیا می دانید تولید خرما زاهدی در کدام یک از استان های ایران صورت می گیرد؟
ایران جز کشور های تولید کننده عمده خرما در دنیا محسوب می شود. خرمای این کشور بدلیل مرغوبیت هایی که دارد به اکثر کشور های خاورمیانه و حتی اروپایی صادر می گردد. صادرات خرما در بین کشور های همسایه ایران، غالبا به کشور پاکستان است. انواع خرما در ایران تولید و پخش می شود که خرمای زاهدی جهت سفارشات صادراتی بیشتر استفاده می گردد.

تولید خرما زاهدی برای صادرات

خرمای زاهدی یکی از ارقام خشک خرما است که برای صادرات مناسب میباشد و سالانه میزان زیادی از این محصول به کشور هایی همچون پاکستان، افغانستان و هند صادر میگردد.

در بازار محصولات طبیعی ایران تولید خرما زاهدی به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد تا تاجران بتوانند این محصول را با بسته بندی مناسب، کیفیت بالا و درجه کیفی مختلف تهیه نمایند.

سورتینگ خرما زاهدی

خرمای زاهدی که در این مجموعه در اختیار مشتریان قرار میگیرد به صورت سورت شده و کاملا تمیز شده میباشد. لازم به بیان است که سورتینگ خرما یکی از عوامل مهم در صادرات خرما میباشد.

خرمای زاهدی

قیمت تولید خرما زاهدی

خرما زاهدی در گرید های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. گرید های صادراتی این محصول در بسته بندی های متفاوتی عرضه می شود.

شهرستان های جنوبی کشور در استان های فارس و هرمزگان عمده تولید کنندگان این نمونه از خرما هستند. شهرستان های قیروکارزین و جهرم در استان فارس از تولید کنندگان انبوه این محصول به شمار می روند.
فروش اینترنتی خرما زاهدی به تمام کشور باعث شده است تا اغلب واسطه های این محصول را حذف کرده و با قیمت بسیار مناسب به دست مشتری دسته اول برساند.

مشتریان گرامی که انواع خرما صادراتی درخواست دارند همواره می توانند بصورت مستقیم با مشاور فروش این شرکت ارتباط حاصل نمایند.
خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *