خانه / خرما / تجارت و صادرات خرما ایران

تجارت و صادرات خرما ایران

تجارت و صادرات خرما ایران در انواع مختلف بعنوان یکی از محصولات پرطرفدار که در کشور های دیگر بعنوان فروش خرما درجه یک ایرانی می شناسند، در این مرکز انجام می شود.
کشور ایران با داشتن پتانسیل تولید انواع محصولات کشاورزی و طبیعی، یکی از پیشتازان تولید دسته یک محصولات ارگانیک بشمار میرود. انواع محصولات طبیعی در این کشور تولید می شود. نمونه ای از محصولات ارگانیک و طبیعی که در کشور ایران تولید می شود خرما است.

خرما ایرانی دارای انواع مختلفی می باشد. استان های تولید کننده خرما در ایران، استان های جنوبی مانند بوشهر، فارس، هرمزگان و استان کرمان هستند.

این استان ها با توجه به شرایط اقلیمی که دارند می توانند انواع مختلف خرما را در خود پرورش دهند. شرایط پرورش خرما بطور معمول آب و هوای گرم و مرطوب می طلبد.

  • خرمای تولید شده در استان های نامبرده در فصل تابستان و پاییز با کمی اختلاف به بازار عرضه می شوند.

صادرات خرما ایرانی

تولید انبوه خرما در کشور ایران موجب شده است تا این محصول را به کشور های دیگر صادر کنیم. صادرات خرما ایران بعنوان خرما مرغوب از استان های کرمان، فارس و هرمزگان انجام می گردد. بیشترین حجم صادراتی خرما ایرانی در ماه رمضان به کشور های مسلمان می باشد.

خرما صادراتی ایران
خرما صادراتی ایران

قیمت خرما صادراتی ایران هر ساله با توجه به نوسان نرخ خرما، متفاوت است. این محصول که انواع مختلفی دارد با توجه به نوع آنها قیمت گذاری می شوند. خرمایی که در تصویر بالا دیده می شود خرما خاصویی نام دارد.

  • این نوع خرما در بسته های ۳ کیلو و ۵ کیلو و ۱۰ کیلو بسته بندی می شوند. خرما های دیگر نیز بسته بندی های متناسب خود داشته و با توجه به درخواست مشتری نیز بسته بندی می گردند.

فروش خرما صادراتی بصورت اینترنتی موجب شده است تا اغلب واسطه ها حذف شده و این محصول بصورت مستقیم به دست خریدار اصلی برسد. جهت مشاوره در امور خرید خرما و فروش خرما می توانید با مشاور فروش این مرکز ارتباط حاصل نمایید.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *