خانه / خرما / مرکز خرید و فروش خرما در کرمان

مرکز خرید و فروش خرما در کرمان

خرید و فروش خرما در کرمان در انواع مختلف از جمله زاهدی و مضافتی. فروش خرما در کرمان مستقیم و بدون واسطه با نازلترین قیمت به خریداران در کرمان و دیگر استان ها عرضه میشود. پخش خرما کرمان به صورت فله و بسته بندی جهت صادرات و مصرف داخل.

خرمای کرمان یکی رقم های مشهور خرما است که در بازار خرید و فروش خرما جایگاه خوبی داشته و مشتریان بسیاری دارد. مناطق به دلایل بهره مند بودن از شرایط مناسب جهت کاشت درختان خرما امروز توانسته است بیشترین میزان تولید خرمای مضافتی را در ایران داشته باشد.

خرید و فروش خرما کرمان

انواع خرمای کرمان

در استان کرمان رقم های بسیاری از خرما برداشت میشود. اما خرمای مضافتی کرمان بیشترین میزان فروش را داشته و کرمان یکی از بزرگترین برداشت کنندگان خرمای مضافتی میباشد.

خرمای مضافتی بم کرمان

بم یکی از شهرستان های استان کرمان است که در زمینه برداشت و عرضه خرمای مضافتی از برترین ها است. لازم به ذکر است به دلیل بیشترین میزان برداشت خرمای مضافتی در شهرستان بم بسیاری از عموم و تاجران این رقم از خرما را به نام خرمای بم می شناسند.

کلیک کنید: فروش عمده خرما بم

مرکز خرید و فروش خرما کرمان

فروش عمده خرما کرمان

بازار محصولات طبیعی یکی از مراجع خرید و فروش مستقیم خرما در ایران است. این مجموعه به دلیل داشتن مزیت ها و سود آوری برای خریداران و تولید کنندگان توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

مزایای بازار محصولات طبیعی برای خریداران خرمای کرمان:

  • حذف واسطه ها
  • کیفیت های مختلف
  • ارقام متعدد خرما
  • تنوع بسته بندی
  • صادرات به کشور های خارجی

خرما کرمان

بسته بندی خرما

میوه خرما در بسته بندی های مختلفی در بازار موجود میباشد. نوع بسته بندی خرما بستگی به نوع آن و نیاز مشتریان میباشد.

برای صادرات خرما معمولا بسته بندی های کارتنی به صورت شرینک شده استفاده میشود. لازم به ذکر است که اغلب تاجران و خریداران در خارج از کشور تقاضای مجوز بهداشت دارند که در این مرکز بدون هیچگونه مشکلاتی در کمترین زمان محصولات با مجوز و تاییدیه بهداشت به آنها عرضه میشود.

جهت خرید و فروش خرما کرمان و استعلام قیمت از طریق شماره زیر اقدام فرمایید.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *