خانه / خرما / نمایندگی خرما شاهانی عمده جهرم

نمایندگی خرما شاهانی عمده جهرم

انواع خرما شاهانی با کیفیت های متفاوت تولید می شود که در نمایندگی خرما شاهانی جهرم بصورت مستقیم عرضه و پخش می گردد. قیمت خرما جهرم در انواع مختلف چند است؟
خرما در انواع متعدد در کشور های خرما خیز جهان تولید می شود. رقم های خرما بسیار متنوع و متفاوت می باشد. خرما های تولید شده در ایران دارای گونه های مختلفی بوده که هر کدام از آنها در مناطقی از این کشور تولید می شود.
یکی از مرغوب ترین نوع خرما که در استان فارس بصورت عمده تولید می شود، خرما شاهانی است. این نمونه یک رقم صادراتی بوده و به کشور هایی مانند هندوستان بصورت تناژهای بسیار بالا ارسال می شود. خرما شاهانی با ظاهری کشیده و رنگی زرد و طلایی بازار پسندی خوبی در کشور های خارجی دارد.

انواع خرما شاهانی مرغوب

تمامی محصولات کشاورزی دارای کیفیت های متفاوتی هستند که برخی از آنها جهت صادرات گرید بندی نیز می شوند. خرما شاهانی نیز در گرید های درجه یک و درجه دو تقسیم بندی می شوند. خرما شاهانی درجه یک اغلب جهت صادارت بسته بندی شده و به کشور های تقاضا دهنده ارسال می گردد.

انواع خرما شاهانی
انواع خرما شاهانی

بسته بندی خرما شاهانی

تولید کنندگان خرما شاهانی در شهرستان جهرم و استان بوشهر این نوع خرما را معمولا در بسته بندی های کارتنی قرار می دهند. بسته بندی کارتنی اغلب ۳ کیلویی و ۵ کیلویی می باشند که خریداران خرما شاهانی معمولا با کارتن های سه کیلویی پسندیده و ثبت سفارش می کنند.
قیمت خرما هرساله با توجه به میزان تولید و کشش بازار تعیین می شود. اما بصورت کلی عرضه بدون واسطه و خرید مستقیم از تولید کننده، می تواند صرفه اقتصادی برای خریدار به همراه داشته باشد.

بازار فروش اینترنتی همواره این امکان بوجود آورده است تا مشتریان بتوانند مستقیم از تولید کننده اصلی ارتباط گرفته و میزان سفارش خود را ثبت نمایند.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان به چه صورت است؟ مرکز پخش و خرید خرما در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *