خانه / خرما / قیمت فروش خرما خاصویی جهرم

قیمت فروش خرما خاصویی جهرم

قیمت خرما خاصویی جهرم چند است؟ خرید و فروش خرما خاصویی جهرم بصورت مستقیم در بازار محصولات طبیعی ایران انجام می شود.
خرما یکی از محصولات طبیعی و ارگانیک است که در کشور ایران تولید می شود. این محصول در باغات جنوب ایران پرورش داده می شود. خرما دارای انواع متعددی است که در استان های فارس و هرمزگان و بوشهر تولید می شود. استان های دیگر مانند کرمان نیز انواع متعددی از خرما را تولید می کنند.
تولید کنندگان خرما، پس از برداشت محصول آن را بسته بندی کرده و در کارتن هایی با وزن هایی مشخص شده به بازار ارائه می دهند. برداشت خرما در فصل های پاییز صورت می گیرد.
نمونه ای از خرمای تولید شده در ایران، خرمای خاصویی است. خرمای خاصویی که غالبا در استان فارس کشت می شود، به بازار داخل و خارج از ایران عرضه می شود. شهرستان جهرم واقع شده در استان فارس انواع خرما از جمله خرما خاصویی را بصورت عمده و در حجم زیاد به بازار عرضه می کند.
مشخصات خرما خاصویی بطور مختصر این است که دارای دانه های ریز و همچنین نرم و رطبی مانند می باشند. در چند سال خیر کارخانه هایی راه اندازی شده اند که انواع خرما را فراوری می کنند و انواع محصولات متعددی از خرما به بازار روانه می کنند.

خرما خاصویی
خرما خاصویی

قیمت خرید خرما خاصویی در فصل برداشت این محصول مشخص می شود.
با وجود اینترنت امروزه این امکان بوجود آمده است تا مشتریان بتوانند بصورت روزانه قیمت را دریافت کرده و از قیمت های رقابتی نیز برخوردار شود. موهبت اینترنت علاوه بر قیمت مناسبی که به مشتری ارائه می دهد، بر سهولت فرآیند خرید نیز کمک شایانی می کند.
بازار محصولات طبیعی ایران با داشتن پتانسیل ارائه و تامین انواع خرما همواره بصورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت رقابتی در عرضه خرما پیشگام شده است.

جهت مشاوره و ثبت سفارش خرید می توانید با مشاور فروش ما ارتباط حاصل نمایید.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان به چه صورت است؟ مرکز پخش و خرید خرما در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *