خانه / حبوبات / لوبیا / قیمت خرید و فروش انواع لوبیا

قیمت خرید و فروش انواع لوبیا

آیا می دانید بازار محصولات طبیعی ایران انواع لوبیا را با قیمت عمده به فروش می رساند؟ آیا از قیمت خرید لوبیا  بصورت عمده اطلاع دارید؟
در کشور ایران انواع محصولات طبیعی فرآوری و تولید می شود. حبوبات یکی از محصولاتی است که در کشور ایران بصورت عمده تولید و پخش میشود. لوبیا یک نمونه از خانواده حبوبات است که بصورت عمده در ایران کشت می شود.
خانواده حبوبات بسیار گسترده است که هر کدام از آنها نیز به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند. لوبیا نیز دارای انواع مختلفی است که به چند نوع مختلف دسته بندی می شوند. انواع لوبیا مانند لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا سیا و لوبیا سبز تقسیم بندی می شوند.

لوبیا سبز

لوبیا سبز یک نمونه از انواع لوبیا است که دارای منبع غنی از ویتامین ها و مواد مغذی می باشد. این محصول به نسبت لوبیا های خشک بسیار کم کالری بوده و در مصارف غذایی مانند لوبیا پلو و مصارف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از خانواده حبوبات محسوب شده و از خانواده سبزیجات مجزا است.

خرید لوبیا سبز
خرید لوبیا سبز

لوبیا چیتی

نمونه ای دیگر از خانواده حبوبات، لوبیا چیتی است. این محصول که لوبیا چیتی نام دارد، به آن لوبیای رومی نیز لقب داده اند. کشور هایی که این محصول را بصورت عمده و تناژ بالا تولید میکنند، ترکیه و پرتغال و ایتالیا می باشند. لوبیا چیتی دارای طعمی بهتر و لذیذ تر از نوع های دیگر لوبیا می باشد.

خرید لوبیا چیتی
خرید لوبیا چیتی

لوبیا قرمز

لوبیا قزمز نمونه ای دیگر از انواع لوبیا است که بصورت عمده در کشور ایران تولید می شود. این نوع دارای خواص زیادی می باشد که از بارزترین آنها ضد سرطان بودن و درمان کننده بیماری های ادراری است.

خرید لوبیا قرمز
خرید لوبیا قرمز

لوبیا چشم بلبلی

این محصول از نظر گیاهی بسیار نزدیک به خانواده لوبیا می باشد. لوبیا چشم بلبلی عموما در مناطق گرمسیر کشت می شود و بعنوان گیاهی یک ساله شناخته می شود. لوبیا چشم بلبلی در مناطق گرم ایران مانند سیستان و بلوچستان کشت می شود. این محصول بصورت عمده در ایران تولید و به بازار عرضه می شود.

خرید لوبیا چشم بلبلی
خرید لوبیا چشم بلبلی

بازار محصولات طبیعی ایران، انواع لوبیا را در حجم عمده به مشتریان گرامی ارائه می دهد. که جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصولات می توانید با مشاور فروش این مرکز ارتباط حاصل نمایید.

 

همچنین ببینید

قیمت لوبیا ایرانی

قیمت خرید و فروش لوبیا خمین

خرید لوبیا خمین بصورت بوجار شده و دستچین در بازار محصولات طبیعی ایران انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *