خانه / خرما / قیمت خرما در انواع مختلف

قیمت خرما در انواع مختلف

خرما دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها دارای نرخی هستند. قیمت خرما ایران چند است؟ خرید خرما، فروش خرما، انواع خرما در مرکز فروش عمده خرما ایران.
خرما در کشور ایران دارای گونه های مختلفی است که هر کدام از آنها در منطقه ای از این کشور کشت و برداشت می شوند. گونه های خرما بیش از ۴۰۰ نوع گزارش شده است که در بازار امروزی از متداول ترین آنها بیشتر استفاده می شود. درختان خرما با شرایط آب و هوایی گرم و خشک سازگار بوده و در این این شرایط آب و هوایی رشد چشمگیری دارند.
استان های تولید کننده خرما در کشور ایران به بیش از بیست استان می رسد. هر کدام از این استانها نوع مختلفی از خرما را تولید می کنند. استان فارس، استان هرمزگان، استان بوشهر، استان کرمان و استان سیستان بلوچستان از تولید کنندگان عمده خرما ایرانی هستند.

خرید خرما
خرید خرما

انواع خرما

درختان خرما دارای انواع متعددی می باشند. برخی از این درختان با توجه به شرایط منطقه ای خاص رشد می کنند ولی غالبا درختان خرما با تمامی مناطق گرم و خشک سازگارند. محصولات خرما که در کشور ایران تولید می شوند، علاوه بر اینکه در داخل کشور عرضه شده، در کشور های خارجی نیز پخش و صادر می گردد.

خرما زاهدی، خرما شاهانی، خرما خاصویی، خرما پیارم، خرما ربی، خرما کبکاب و برخی دیگر از نوع های خرما بیشترین استفاده را جهت صادرات و بازار داخلی دارند.

فروش خرما

فروشندگان اصلی خرما ایرانی، غالبا در استان هایی هستند که این محصول را تولید می کنند. استان های نام برده در بالا از تولید کنندگان اصلی انواع خرما و فرآورده های حاصله از خرما هستند.

تجار، بازارگانان و تمامی افرادی که قصد خریدخرما دارند می توانند با قیمت های بسیار مناسب از تولید کننده اصلی دریافت نمایند. در عصر امروزی با توجه به اینکه تکنولوژی و اینترنت بر مشاغل حاکم شده اند، مشتریان می توانند انواع محصولات درخواستی خود را از تولید کننده با قیمت بسیار مناسب سفارش بگیرند.

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *