خانه / خرما / قیمت انواع خرما جنوب

قیمت انواع خرما جنوب

انواع خرما در جنوب ایران بصورت عمده تولید و به بازار عرضه می شود. خرید خرما جنوب بصورت تناژ بالا از تولید کنندگان این محصول انجام می شود. قیمت خرما زاهدی و صادرات خرما در بازار محصولات طبیعی ایران چگونه انجام می شود؟
خرما یکی از میوه های تولید شده در جنوب کشور است. استان های جنوبی ایران مانند استان هرمزگان، استان بوشهر و استان فارس از تامین کنندگان عمده خرما بشمار می روند. خرما های تولید شده در استان های جنوبی دارای انواع متعددی بوده و در گونه های مختلف کشت و برداشت می شود. تامین خرمای ایران از استان های جنوب کشور می باشد و گاها این محصول به کشور های خارجی نیز صادر می گردد.

قیمت خرما پیارم
انواع خرما

صادرات خرما

محصولات صادراتی کشور ایران به تمامی کشور های جهان ارسال می شود. یکی از محصولات صادراتی ایران، خرما است. خرما صادراتی ایران در فصل های مختلف در تناژ بالا به کشور های دیگر صادر می شود. بیشترین حجم صادرات این محصول در اوایل ماه رمضان به کشور های مسلمان می باشد. کشور ایران از تولید کنندگان برتر خرما در جهان است. این کشور پس از کشور مصر دارای رتبه دوم تولید خرما در جهان دارد.
ایران با داشتن منابع متعدد تامین خرما توانسته است رتبه هفتم صادرات خرما را از آن خود کند و به کشور های متعددی این محصول را صادر نماید. یکی از مشتریان بزرگ خرمای ایران کشور هند می باشد. کشور های دیگری مانند ترکیه و عراق نیز از مشتریان دیگر خرمای مرغوب ایرانی می باشند.

قیمت خرما

خرما ایرانی دارای انواع مختلفی است که در چهارده استان مختلف این کشور کشت و برداشت می شود. هر کدام یک از انواع خرما دارای قیمت متفاوتی در بازار است. قیمت تمام شده خرما برای تجار و بازرگانان که قصد صادرات خرما دارند، اگر از تولید کننده اصلی خریداری شود بسیار مناسب و بصرفه می باشد.
مشتریان گرامی می توانند جهت خرید انواع خرما با مشاور فروش این شرکت تماس حاصل نمایند.

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *