خانه / خرما / فروش خرما ضایعاتی در انواع مختلف

فروش خرما ضایعاتی در انواع مختلف

آیا می دانید خرما ضایعاتی در کجا مصرف دارید؟ قیمت خرید خرما ضایعاتی چند است؟ فروش خرما ضایعاتی بدون واسطه در بازار محصولات طبیعی ایران.
محصولات کشاورزی بسیار زیادی در دنیا تولید و مورد مصرف قرار می گیرند. کشور ایران به نوبه خود برخی از محصولات کشاورزی را بصورت انبوه تولید و به کشور های دیگر نیز صادر می کند. یکی از محصولات کشاورزی که در کشور ایران بصورت انبوه تولید و به کشور های دیگر صادر می گردد، خرما است. خرما تولید شده در ایران در بیش از بیست استان انجام می شود.
استان های تولید کننده خرما بسیار زیاد هستند اما برخی از استان ها بیشترین سهم از تولید خرما برخوردارند. استان فارس، استان هرمزگان، استان بوشهر و استان کرمان از بیشترین تولیدات خرما برخوردارند.
استان فارس یکی از تولید کنندگان عمده خرما شاهانی و خرما زاهدی بشمار می رود. خرما تولید شده در این منطقه به کشور های حاشیه خلیج فارس و به کشور های اروپایی نیز صادر می شود. بیشترین خرما تولید شده در بسته بندی های لوکس وارد بازار شده و استفاده می شود. جالب است بدانید خرما یکی از محصولاتی است که هیچ گونه خرابی و دور ریختنی ندارد. خرما های درجه سوم و درجه چهارم که جهت خوراکی مصرف نمی شوند، در شرکت های فرآوری بصورت گسترده مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت خرما ضایعاتی

همانطور که در بالا مختصر توضیح داده شد، خرما ضایعاتی نیز دارای انواع گوناگونی هست که هر کدام از آنها دارای قیمتی جداگانه می باشند. اما بطور کلی خرما ضایعاتی به تمامی خرما های درجه سه و درجه چهار جهت فرآوری اطلاق می شود که از قیمتی بسیار کمتر از خرما مصرفی برخوردارند.

خرما ضایعاتی
خرما ضایعاتی

فروش بدون واسطه انواع خرما از قیمت تمام شده این محصول کاسته و موجب صرفه اقتصادی برای مشتریان می گردد. جهت مشاوره در امور صادرات خرما، فروش و خرید خرما می توانید با مشاور فروش این مرکز ارتباط حاصل نمایید.

همچنین ببینید

فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان

قیمت فروش خرما در همدان به چه صورت است؟ مرکز پخش و خرید خرما در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *