خانه / خرما / عرضه خرما خاصویی مرغوب

عرضه خرما خاصویی مرغوب

خرما خاصویی یکی از پر فروش ترین نوع خرما است. عرضه خرما خاصویی مرغوب معمولا در ماه رمضان رونق بیشتری دارد. استان فارس یکی از عرضه کننده خرما خاصویی درجه یک است. عرضه خرما خاصویی مرغوب معمولا بصورت بسته بندی شده میباشد. عرضه و قیمت خرما مرغوب در بازار محصولات طبیعی.

خرما خاصویی علاوه بر مصرف داخلی یکی از محصولات صادراتی است. خرما خاصویی اکثرا در استان فارس و بوشهر دیده می شود. خرما خاصویی از نظر اندازه از دیگر خرماها کوچکتر است. رنگ این خرما قهوه ای روشن است. خرما خاصویی شیره بسیاری دارد. شیره این خرما مصرف داخلی هم خارجی دارد. برداشت خرما خاصویی از اوایل شهریور تا اواسط مهر ماه در استان های جنوبی ادامه دارد.

یکی از ویژگی های این خرما قابلیت نگهداری آن است و تا مدت طولانی در مکان های مناسب میتوان ذخیره کرد. رطب این خرما یکی از رطب های پرطرفدار بوده و طعم دلپذیری دارد. خرما خاصویی به دلیل مزیت های زیادی که دارد بازار این خرما رونق پیدا کرده است. نام دیگر خرما خاصویی به دلیل شکل و شباهت آن به آلو خرما آلویی هم شناخته شده است.

رطب خاصویی
خاصویی

قیمت خرما خاصویی

قیمت خرما خاصویی نبست به باقی نمونه های خرما مناسب تر می باشد، در این مرکز به دلیل فروش مستقیم و عمده قیمت محصول مناسبتر می باشد، برای اطلاع از قیمت انواع خرما و خرید فروش محصولات با مشاور این مرکز در ارتباط باشید.

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *