خانه / خرما / صادرات خرمای زاهدی فراشبند

صادرات خرمای زاهدی فراشبند

آیا میدانید چرا خرمای زاهدی فراشبند جزء ارقام صادراتی به شمار میرود؟ میدانید صادرات خرمای زاهدی فراشبند در چه مراکزی به صورت عمده صورت می گیرد؟ عرضه و صادرات خرمای زاهدی در بازار محصولات طبیعی چگونه میباشد؟

خرمای زاهدی یکی از میوه های گرمسیری است که در اواخر فصل تابستان و در اویل پاییز برداشت آن صورت می گیرد، خرمای زاهدی معمولا در جنوب کشور در استان های هرمزگان، بوشهر و فارس بیشترین میزان برداشت را دارند.

یکی از برداشت کنندکان خرمای زاهدی شهرستان فراشبند واقع در استان فارس بوده که سالانه مقدار بسیار بالایی خرمای زاهدی با کیفیت را به داخل و خارج از کشور ارائه میدهد.

خرمای زاهدی فراشبند

شهرستان فراشبند دارای آب و هوایی گرمسیری و مدیترانه ای بوده و از خاکی حاصل خیز و متناسب با درخت نخل برخوردار است.
خرمای زاهدی فراشبند به علت کیفیت بالایی که داشته است و یکی از بهترین نمونه های خرمای زاهدی است در بازار خرما مشهور شده و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

خرمای زاهدی فراشبند رنگی قرمز و قهوه ای رنگ دارد و در اندازه های مختلفی از نخلستان ها در اوایل فصل پاییز برداشت می شود.

خرمای زاهدی را به دلیل کیفیتی که دارد و از مزایای زیادی برخوردار بوده است یکی از رقم های تجاری محسوب شده و یکی از محصولات صادراتی پر رونق کشور می باشد.

خرمای زاهدی فراشبند

صادرات خرمای زاهدی

صادرات خرمای زاهدی به کشور های خارجی از جمله ترکیه، افغانستان و پاکستان و کشور های اروپایی صورت می گیرد، کشور های خارجی با توجه به مقدار قندی که در این خرما وجود دارد در صنعت ساخت سرکه و الکل استفاده میکنند.

صادرات خرمای زاهدی به وسیله تاجران خرما صورت گرفته و برای شهرستان های تولید کننده خرما رونق خوبی دارد، شهرستان فراشبند به دلیل داشتن خرمای با کیفیت و درجه یک زاهدی را به دیگر کشور ها  با کیفیتی بالا و به صورت بسته بندی شده به دیگر کشور های ارائه میدهد.

صادرات خرمای زاهدی

مرکز صادرات خرمای زاهدی فراشبند

بازار محصولات طبیعی یکی از تامین کنندگان خرمای زاهدی فراشبند و دیگر محصولات طبیعی بوده که بدون واسطه و مستقیم محصولات را به سراسر کشور به صورت عمده عرضه میکند.

این مرکز با فراهم سازی امکان فروش مستقیم خرمای زاهدی از باغات شهرستان فراشبند، این محصول را با قیمتی مناسب به مشتریان در تمامی نقاط کشور عرضه میکند و باعث سود بیشتر برای فروشندگان و تولید کنندگان این محصول می شود.

  • برای خرید فروش و صادرات خرمای زاهدی فراشبند و قیمت خرما در این مرکز با مشاور خرید ما ارتباط حاصل نمایید.

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *