خانه / خرما / خرید فروش خرما عمده

خرید فروش خرما عمده

آیا میدانید خرید و فروش خرما به صورت مستقیم از باغات جنوب کشور در کدام مرکز صورت میگیرد؟ خرید و فروش خرما عمده بدون واسطه و کیفیت مناسب در این مرکز با نازلترین قیمت عرضه میگردد.

خرما میوه ای با مزایای فراوان می باشد که طرفدارار های بسیاری در  ایران دارد، خرما محصولی از جنوب کشورمان می باشد، کشت خرما به دلیل آب و هوای گرمسیری در استان های جنوبی کشور بیشتر صورت میگیرد. خرما انواع مختلفی دارد، درخت خرما (نخل) و ظاهر و طعم خرما به گونه و نژاد درخت خرما دارد، خرما به دو دسته نرم و خشک دسته می شوند:

انواع خرما

خرما به دو دسته نرم و خشک تقسیم بندی می شوند. خرماهای نرم برای مثال خرما خاصویی و کبکاب نمونه های مرغوب از خرماهای نرم هستند که به علت دارا بودن رطوبت موجود و قند و شیره فراوان آن ها را خرمای نرم مینامند.

خرما نرم
خرما نرم

خرما خشک که به خرماهایی که از رطوبت کمتری برخوردار هستند و شیره آنها از خرمای نرم کمتر است گفته میشود. گونه هایی شناخته شده از خرماهای خشک میتوان به خرما زاهدی و خرما پیارم اشاره کرد که از کیفیت بالای برخوردارند و جزء ارقام صادراتی بشمار میروند. خرمای خشک ماندگاری بیشتری دارند و برای بسته بندی مناسب تری از خرمای نرم بوده، این نوع خرما برای حمل و نقل و تجارت مناسب تری می باشد.

خرما خشک
خرما خشک

خرید و فروش خرما

برای خرید و فروش خرما به صورت عمده و مستقیم در بازار محصولات طبیعی میتوانید با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید. بازار محصولات طبیعی یکی از مراکز عرضه خرما می باشد که محصولات باکیفیت و درجه یک را به صورت مستقیم و حذف واسطه عرضه میکند. محصولات این مرکز سطح کیفیت بالایی دارند و در بسته بندی های مناسب و ایده آل با محصول قرار میگیرند و برای صادرات و مصرف داخل کشور به مشتریان ارائه میدهند. قیمت خرما در بازار محصولات طبیعی به دلیل نبودن واسطه و برداشت مستقیم از باغات جنوب کشور بسیار مناسب می باشد.

خرما

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *