خانه / خرما / خرما زاهدی جنوب بدون واسطه

خرما زاهدی جنوب بدون واسطه

خرما زاهدی جنوب ایران در مرکز محصولات طبیعی ایران بدون واسطه عرضه می شود. قیمت خرما زاهدی فله چند است؟ آیا می دانید بسته بندی خرما زاهدی صادراتی در چه انواعی انجام می شود؟
جنوب کشور ایران بعلت داشتن آب و هوایی گرم، مرکز تامین و تولید خرما می باشد. خرما در انواع مختلف در این کشور تولید و به بازار عرضه می شود. عرضه خرما در بیش از بیست استان ایران که دارای آب و هوایی به نسبت گرم هستند انجام می شود. یکی از خرما های تولید شده در جنوب، خرما زاهدی نام دارد.

خرما زاهدی

این گونه خرما اغلب در استان فارس و استان بوشهر تولید می شود که در این مناطق به نام مستعار قصب شهرت دارد. انواع قصب در فصل پاییز در استان فارس برداشت می شود که بیش از نیمی از خرمای تولید شده، به خارج از کشور صادرات می شود. صادرات خرمای ایران می تواند موجب ارز آوری به کشور شده و موجب رونق اقتصاد کشور گردد.
بسته بندی های مختلفی هستند که خرمای زاهدی در آنها قرار می گیرند اما غلب صادر کنندگان بسته بندی های ده کیلویی سفارش می گیرند. بسته بندی امروزه از ارکان مهم تجارت است و افرادی که در تمامی صنایع فعالیت می کنند می بایست این را مدنظر قرار دهند.
مرکز محصولات طبیعی ایران انواع خرما را بصورت مستقیم عرضه می کند که مشتریان گرامی می توانند جهت مشاوره و ثبت سفارش خرید، با مشاور فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

همچنین ببینید

فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج

خرید و فروش خرما در کرج با در این مرکز مستقیم از باغ و نخلستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *