خانه / برنج / تامین انواع برنج شمال و جنوب

تامین انواع برنج شمال و جنوب

تامین انواع برنج شمال و جنوب در بازار محصولات طبیعی ایران، با قیمت رقابتی بازار بدون واسطه انجام می شود. قیمت برنج ایرانی چند است؟
غلات بسیار هستند که روزانه بصورت خیلی زیاد در سفره های مردم مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از پر مصرف ترین غلات در جهان برنج است. برنج در هزاران نوع در جهان کشت و برداشت می شود. کشور های مختلفی در دنیا هستند که آن را بصورت عمده تولید می کنند. ایران از جمله کشور های تولید کننده برنج در دنیا به شمار می رود.

برنج ایرانی دارای مشخصات همچون عطر و طعم و بینظیر است که هر مصرف کننده مواد غذایی را بخود جذب می کند. به جرعت می توان گفت که برنج ایرنی یکی از مرغوب ترین برنج های تولید شده در دنیا بشمار می رود. برنج ایرانی در کدام مناطق این کشور کشت می شود؟
شمال و جنوب ایران تولید کننده برنج ایرانی در تناژ بالا است. شمال کشور که بطور کلی استان های گیلان، مازندران و گلستان می باشند، عمده برنج ایران را تولید و به بازار عرضه می کنند.

برنج هایی که در شمال ایران تولید می شود، بعلت آب و هوای منطقه دارای عطری بینظیر هستند. گونه های برنج کشت شده در استان های شمالی غالبا، از نوع برنج هاشمی، برنج علی کاظمی، برنج طارم و گونه بینام هستند.

برنج ایرانی
برنج ایرانی

قیمت برنج ایرانی

برنج مانند محصولات دیگر، در کشور ایران هر ساله دارای نوسان قیمت می باشد. قیمت برنج ایرانی که در شمال و جنوب این کشور کشت می شود، با توجه به میزان تولید و مصرف قیمت گذاری می شود. برنج ایرانی با توجه به مرغوبیت و کیفیتی که دارند، از برنج های وارداتی گران تر بوده و این افزایش قیمت فقط بخاطر کیفیت آن می باشد.

فروش برنج ایرانی

فروش برنج ایرانی بصورت اینترنتی موجب شده است تا خریداران بتوانند مستقیم با تولید کننده اصلی محصول ارتباط گرفته و محصول مورد نظر خود را بصورت مستقیم دریافت نمایند. این شیوه فروش از هزینه های ایاب و ذهاب کاسته و موجب صرفه اقتصادی برای مشتریان می باشد.
جهت خرید این محصول می توانید با مشاور فروش این مرکز ارتباط حاصل نمایید.

همچنین ببینید

برنج هاشمی گیلان

خرید فروش برنج گیلان

برنج در دسته غلات قرار دارد. برنج در ایران بعد از گندم بیشترین مقدار مصرف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *